STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885


STRAŻ – Z nami bezpieczniej


Ochotnicze

Straże Pożarne

GMINY KROBIA 

zał. 1885

Odzaczeni za zasługi dla ochrony przeciwpożarowej

{gallery}znak_osp_2015:200:160:1:0{/gallery}8 maja br., podczas powiatowych obchodów Dnia Strażaka, które odbyły się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu, odznaczeni zostali strażacy ochotnicy oraz funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, a także weterani pożarnictwa, którzy swoją służbą w sposób szczególny przyczynili się do zwiększenia poziomu ochrony przeciwpożarowej, krzewienia idei pożarnictwa lub rozwoju i dobrego imienia Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Miło jest nam Państwa poinformować, że wśród odznaczonych znaleźli się również dwaj mieszkańcy gminy Krobia.

 

 

Walenty Goćwiński, członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Krobi, odznaczony został Złotym Znakiem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, który najwyższym odznaczeniem związkowym, nadawanym przez Zarząd Główny ZOSP PR. Z kolei prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Pudliszkach – Stanisław Janowski, odznaczony został medalem „Semper Vigilant” ( „Wiecznie Czuwający”), nadanym przez władze Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Wielkopolskiego im. gen. S. Taczaka w Poznaniu. Odznaczonym druhom gratulujemy uznania ich szczególnych zasług w zakresie ochrony przeciwpożarowej i rozwoju Ochotniczych Straży Pożarnych, życząc jednocześnie nieustającego zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.